Deníček ze Stoda

Rodina, práce, volný čas, internet, nebo prostě jen tak

Může starosta oddávat?

Kdo může oddávat? Podle § 4 zákona č. 94/1963 Sb. starosta, místostarorosta nebo pověřený člen zastupitelstva. No jo, ale co když je starosta rozvedený?
Podle zákona tedy oddávat může, ale řekl bych, že na to nemá právo. Přece nemůže vést řeč o tom, jak je vstup do manželství závažný krok a že to je navždy a jak je to krásné.
Alespoň u nás to platí, starosta neoddává.




[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

Přečteno 5958x | Komentáře (1) - přidat | Vytisknout článek

Sdílet na Facebook     Sdílet na Google +

Poslední komentáře

  • Přestal vám fungovat klíč s DO?:
    "Funguje, len pozor na polohy kluca. I a II. Na videach na youtube jsu navody ale ... "
  • Přestal vám fungovat klíč s DO?:
    "Funkční ovladač: Děkuji za radu. U mého C-maxe TDCI/2008 jsem 4x nastavil klíč ... "
  • Parkování u letiště s Parkia.cz? Proč ne?:
    "A víte, že ano. Zažil jsem vše. Otázky "Kde jste byli? Jak se vám líbilo? ... "
  • Nejčtenější zápisky

    Jak jsme se rozdělili
    (27. 04. 2018, 221x)
    Chováte se jako doma?
    (21. 05. 2018, 197x)
    Kouření zhoršuje zrak
    (30. 05. 2018, 173x)
    Pojďte si stavět
    (14. 05. 2018, 144x)
    A jak diktujete číslo vy?
    (14. 06. 2018, 134x)

    Vyhledávání


    Deníček byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS