Mastodon

Deníček ze Stoda

Rodina, práce, volný čas, internet, nebo prostě jen tak

Co všechno jste nestihli o víkendu?

Nutno dodat o prodlouženém víkendu? U nás se zpoždění vedlo, co se dalo, bylo jindy, než mělo, ale nešlo o prokrastinaci.
Vše začalo už ve středu: "Půjdeme na koncert?" Hrála u nás totiž islandská kapela Árstíðir. Nakonec jsme tedy rozhodli, že půjdeme a skutečně jsme do kláštera dorazili dvě minuty před začátkem. "Budeme mít zpoždění, muzikanti uvízli v Německu na dálnici, přijedou asi o půl hodiny déle." Koncert začal o pětapadesát minut později, ale všech čtyřicet diváků po něm odcházelo spokojených. Nevím jak kapela, na Colours of Ostrava bude mít diváků určitě víc. ;-)
Ve čtvrtek letní slavnost na Křížovém vrchu. Od dvou. Dorazili jsme ve čtvrt na tři a nic se ještě nedělo. Ani ve tři, zesilovač prostě nezesiloval a elektrické klávesy jsou bez něj jen kus plastu. V pět už hrály. S jiným zesilovačem, ale musel jsem pořadatelům poradit, kde ho mají schovaný. Znalost domácího prostředí. ;-) Z kopce jsme nakonec odjížděli v lijáku, stejně jako z čarodějnic, asi nám letos není přáno.
V pátek jsme rozhodli, že v sobotu bílíme. "Vystěhujeme si co nejvíc dneska, abych zítra mohl začít včas a taky včas skončit." To se povedlo. V sobotu bylo hůř. Plánované půlhodinové stěhování zbytků trvalo hodinu, bylo jich nějak víc, než jsem čekal. A bílení? Plán do jedné, skutečnost do půl šesté.
A dnes? "Pojedem koupit sandály, v poledne jsme doma." Dceři se nějak samy rozbily. Přijeli jsme ve dvě a bez sandálů.
Ještě, že víkend měl čtyři dny, jinak bych nestihl nic. :-)
[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Přečteno 4054x | Komentáře (0) - přidat | Vytisknout článek

Sdílet na Facebook     Sdílet na Twitter

Nejčtenější zápisky

Neexistuji vhodna data!

Vyhledávání


Deníček byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS