Mastodon

Deníček ze Stoda

Rodina, práce, volný čas, internet, nebo prostě jen tak

Co a jak v Turecku III

Tipy a triky pro dovolenou v Turecku.
Tobogán u bazénu neznamená, že po něm můžete jezdit. Vybírali jsem si hotel s bazénem, tobogánem a skluzavkou. Vše bylo, jen tobogán a skluzavka byly v provozu půl hodiny dopoledne, půl odpoledne. V druhém hotelu to bylo dvakrát hodinu a půl.
Slunečníky nejsou povinné. Na rozdíl od Itálie, kde prakticky nemáte šanci vzít si svůj vlastní slunečník na pláž, něco takového tady neexistuje. Samozřejmě, můžete si pronajmout lehátko se slunečníkem, ale pokud máte své vlastní, nikdo vás vyhánět nebude. Jen musíte oželet, že pouze u těchto placených částí je písek na pláži upravený. Jinak je tam bordel. A mimochodem: oblázky=šutry.
Pořád se troubí. Na silnicích se jezdí zřejmě na klakson. Znamená to brzdím, přidávám, zastavuji, rozjíždím se, odbočuji, odbočuj, kam to lezeš, proč nepřecházíš. Taky už jsem opravil rčení jezdí jako prase na jezdí jako Turek. Půjčení auta nedoporučuji.
Kopr a libeček. První polovinu týdne jsme měli snad v každém jídle (snad i v ovocném salátu) kopr. V polovině týdne jako když utne. Zřejmě nastala sezona libečku, protože ten jej vystřídal.
[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Přečteno 4893x | Komentáře (0) - přidat | Vytisknout článek

Sdílet na Facebook     Sdílet na Twitter

Nejčtenější zápisky

Neexistuji vhodna data!

Vyhledávání


Deníček byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS