Deníček ze Stoda

Rodina, práce, volný čas, internet, nebo prostě jen tak

Co všechno jste nestihli o víkendu?

Nutno dodat o prodlouženém víkendu? U nás se zpoždění vedlo, co se dalo, bylo jindy, než mělo, ale nešlo o prokrastinaci.
Vše začalo už ve středu: "Půjdeme na koncert?" Hrála u nás totiž islandská kapela Árstíðir. Nakonec jsme tedy rozhodli, že půjdeme a skutečně jsme do kláštera dorazili dvě minuty před začátkem. "Budeme mít zpoždění, muzikanti uvízli v Německu na dálnici, přijedou asi o půl hodiny déle." Koncert začal o pětapadesát minut později, ale všech čtyřicet diváků po něm odcházelo spokojených. Nevím jak kapela, na Colours of Ostrava bude mít diváků určitě víc. ;-)
Ve čtvrtek letní slavnost na Křížovém vrchu. Od dvou. Dorazili jsme ve čtvrt na tři a nic se ještě nedělo. Ani ve tři, zesilovač prostě nezesiloval a elektrické klávesy jsou bez něj jen kus plastu. V pět už hrály. S jiným zesilovačem, ale musel jsem pořadatelům poradit, kde ho mají schovaný. Znalost domácího prostředí. ;-) Z kopce jsme nakonec odjížděli v lijáku, stejně jako z čarodějnic, asi nám letos není přáno.
V pátek jsme rozhodli, že v sobotu bílíme. "Vystěhujeme si co nejvíc dneska, abych zítra mohl začít včas a taky včas skončit." To se povedlo. V sobotu bylo hůř. Plánované půlhodinové stěhování zbytků trvalo hodinu, bylo jich nějak víc, než jsem čekal. A bílení? Plán do jedné, skutečnost do půl šesté.
A dnes? "Pojedem koupit sandály, v poledne jsme doma." Dceři se nějak samy rozbily. Přijeli jsme ve dvě a bez sandálů.
Ještě, že víkend měl čtyři dny, jinak bych nestihl nic. :-)
[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Přečteno 2996x | Komentáře (0) - přidat | Vytisknout článek

Sdílet na Facebook     Sdílet na Twitter

Nejčtenější zápisky

První kolo mám za sebou
(24. 03. 2022, 410x)
Máte český dres na kolo?
(13. 02. 2022, 263x)

Vyhledávání


Deníček byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS