Deníček ze Stoda

Rodina, práce, volný čas, internet, nebo prostě jen tak

Mobil Samsung? Už nikdy

Samsung SGH-X490Každý má nějakou oblíbenou značku, každý mé nějakou neoblíbenou značku. Někdo nedá dopustit na mobily Nokia, někdo na Siemens (neplést s BenQ-Siemens, na ty asi nadává každý :-) ), někdo na Sony Ericsson. I já mám jasno - už nikdy Samsung.
Ne že by se mi nelíbil, ale nelíbí se mi okolnosti. To máte tak. Koupíte si mobilní telefon Samsung SGH-X490, telefonuje, posílá SMS, nabitý vydrží deset dní. Co víc si můžete přát. Ale najednou, během dvou tří dnů, vydrží po nabití jen tři dny. Nevoláte víc, pohybujete se pořád na stejném místě, telefon se nekoupal, prostě nejste si vědom ničeho, co by za tím mohlo být. Telefon je v záruce, šup s ním do servisu. Po měsíci se dozvíte: Ano, baterie má malou kapacitu, není to chyba mobilu a máte smůlu, na kapacitu baterie je záruka jen šest měsíců, nikoliv čtyřiadvacet, to je jen na přístroj. Tak nic, koupím si novou baterii.
Nekoupím, "baterii nemáme, v pátek přivezou zboží." Baterie není. "Máme ještě druhého dodavatele." Ale ani ten baterii nemá. Ani v dalším obchodě, ani v dalším obchodě, ani v dalším. Obešel jsem obchody v okolí, bez úspěchu. Všude je to stejné. "Není problém, sice nemáme, ale přivezou zboží." Ale ve zboží není, náhradní baterie snad vůbec neexistuje. Co byste chtěli u rok starého modelu? Telefon teď po dalších třech měsících vydrží dva dny, za chvíli už nebude mobilní, protože bude muset být na drátě.
Už nikdy mobilní telefon Samsung.
[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5

Přečteno 4826x | Komentáře (3) - přidat | Vytisknout článek

Sdílet na Facebook     Sdílet na Twitter

Nejčtenější zápisky

Tykáte si nebo si vykáte?
(16. 09. 2022, 376x)
Šaty dělaj člověka
(09. 08. 2022, 339x)
Normální je zdravit
(03. 10. 2022, 173x)
Máme čas a ruce vzhůru
(25. 11. 2022, 68x)

Vyhledávání


Deníček byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS