Mastodon

Deníček ze Stoda

Rodina, práce, volný čas, internet, nebo prostě jen tak

To si tak stojím na Jižní spojce

Výstražný trojúhelník Už zase. Už zase se stalo, že mi chcíplo auto a já musel volat odtahovku. Tentokrát hezky na Jižní spojce, naštěstí se mi povedlo setrvačností a silou vůle dojet na začátek odbočovacího pruhu. Zavolal jsem na asistenční službu, která mi objednala odtahovku.
Mezitím jsem zjistil, že od projíždějících aut jde takový vítr, že to výstražný trojúhelník neustojí. Navíc jsem stál na konci oblouku zatáčky, k tomu proti vycházejícímu Slunci a tak jsem měl strach, že do auta někdo narazí. Pod vestu jsem si tedy vzal bundu a šel jsem troúhelník držet a mávat na ty, kteří měli zapnutý blinkr a dalo se tedy očekávat, že chtějí sjet.
To jsem viděl věcí. Lidi kouřící, telefonující, upravující se, svlékající se, snídající a pijící. V tom provozu na ranní jedoucí Jížní spojce. Občas někdo mávnutím poděkoval a zpomalil, občas někdo nechápavě koukal, co to nacvičuju a o to víc brzdil. A taky jsem zjisitil, že někteří neuhnou policejnímu autu se zapnutým majákem a sirénou. Drsoň :-)
PS: Neměla by na lince asistence sedět slečna, která rozezná Jižní spojku a Pražský okruh, abych příště nemusel hodinu mrznout?
[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Přečteno 3099x | Komentáře (0) - přidat | Vytisknout článek

Sdílet na Facebook     Sdílet na Twitter

Nejčtenější zápisky

Neexistuji vhodna data!

Vyhledávání


Deníček byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS