Mastodon

Deníček ze Stoda

Rodina, práce, volný čas, internet, nebo prostě jen tak

Tohle není recenze hotelu Prima Life Makadi Bay

Možná minirecenze, ale spíš zkušenosti, postřehy z našeho pobytu, popis toho, jak to v hotelu Prima Life Makadi Bay chodí.
Hned po příjezdu dostanete .... vlastně nedostanete pásky na jídlo. Tento hotel pásky nepoužívá, ale na jídlo můžete jít hned.
Pokoje se dávají oficiálně od 14 hodin, ale bakšiš na recepci předání pokoje urychlí, můžete ho mít i v 8 hodin.
WiFi je na recepci zdarma, ale rychlost je tragická. Maximálně na čtení, s hovorem přes Messenger nebo Whatsapp nepočítejte. Můžete si koupit připojení po celém hotelu, které funguje. Za 10 EUR, ale jen na jedno zařízení. Raději si kupte SIM hned na letišti - např. Orange 10 GB za 6,50 EUR, vyšší množství dat s výraznou slevou.
Animátoři a animace. Animátoři sice chodí po hotelu i po pláží, prohodí s vámi pár slov, ale nijak se nevnucují. Animační programy jsou, rozpis je u bazénu, ale absolutně nesedí s realitou. Pokud si tedy chcete zahrát šipky, nespoléhejte na 15. hodinu dle rozpisu, ale raději oslovte animátora. On to zařídí. Během našeho pobytu byla v hotelu i česká animátorka Tereza.
S animátory souvisí i hudba na pláži. O tu se starají oni. A já bych jim doporučil obnovu playlistu. Hity "maj hárt gous on" z Titaniku a "aj vil olvejs laf you" z Bodyguarda mi na pláže zrovna nepasují. Daleko víc by se mi líbilo něco takového.
Z čeho se v hotelu pije? V hlavní restauraci a v barech v budově ze skleniček. U barů u bazénu z plastových "kleniček", na pláži pak z kelímků.
Kdo do hotelu jezdí? Kdybych hosty rozdělil na třetiny, tak jedna bude mluvit německy, druhá česky a třetí arabsky, bulharsky, rusky nebo ukrajinsky.
Čechů bylo v hotelu opravdu dost, dokonce i cedulky u jídel mají český řádek. I když občas neodpovídá anglickému. Fried fish skutečně není Smažené kuře. :-)
I když nás tam bylo hodně, přece jen personál česky neumí. Ano, když si objednáte "pivo", dostanete ho. Ale paní, která reklamovala "já jsem chtěla tři kousky a dostala jsem dva", neuspěla. Angličtina je angličtina. A anglicky tam mluví i ten nejposlednější zaměstnanec, tak proč vy ne?
V informacích, které v hotelu dostanete je uvednen popis oblečení na večeři - kalhoty a košile, aspoň decentní kraťasy a polo tričko. Personál to bude vyžadovat. V reálu to tak není. Bohužel.
[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Přečteno 1879x | Komentáře (0) - přidat | Vytisknout článek

Sdílet na Facebook     Sdílet na Twitter

Nejčtenější zápisky

Neexistuji vhodna data!

Vyhledávání


Deníček byl vytvořen prostřednictvím redakčního systému phpRS