Deníček ze Stoda
23. 12. 2005

Vánoční souboje

jf - 08:35 | permalink
Ne, nebudeme se bít ani střílet, mám na mysli souboje televizní, souboje televizí v nasazování pořadů na Štědrý den a k tomu přidám i mé vítěze.
A pěkně od začátku. 6,00 - že bych se díval na televizi, to nehrozí, ale třeba se dcera probudí, pak určitě vyhraje ČT1 a Sezame, otevři se.
8,00 - já pořád nic, ale jinak zase ČT1 a už běžící Edův pohádkový balík, Casper ani Chobotnice z II. patra (obojí na Nově) nemají šanci.
10,00 - Princezna se zlatou hvězdou (ČT1) proti Princ a Večernice (Nova). Barva je barva, ale stejně vyhraje ta s hvězdou.
12,00 - Boháč a chudák (ČT1), Babička (Nova), Rumburak (Prima). Kdyby byla babička s Libuškou (a ne z roku 1940), vyhrála by, ale takhle novinka na jedničce.
14,00 - Vánoce na Žofíně (ČT1), Podnájemníci (ČT2), Sám doma (Nova) a Obušku z pytle ven (Prima). Mou volbou jsou podnájemníci, ale asi budu přehlasován a vyhraje obušek.
16,00 - Kristian + Svatá noc (ČT1), Šíleně smutná princezna (ČT2), O princezně Jasněnce a létajícím ševci (Prima). No jistě, Vašek zase pojede na krávě a bude zpívat písničky z reklam.
17,00 - Pyšná princezna (ČT1), Honza málem králem (Nova). Krasomila s Miroslavem porazí i Vaška a tak se nedozvím, jestli se ta šílená zase začne smát.
19,00 - Království potoků (ČT1), Tři oříšky pro Popelku (Nova). Prima hlavní souboj vynechala, nic silnějšího než oříšky neexistuje. Ale u nás vyhraje novinka na ČT1 stejně jako každý rok a klasiku si pustíme ze záznamu někdy příště.
A pak se to nějak začíná komplikovat - Karel Gott 2005 a Tatínek na ČT1, do toho Přes přísný zákaz dotýká se sněhu (ČT2) a Jak se budí princezny (Prima). Karel je klasika, to musí být, Antonín Procházka, to si taky nemůžu nechat ujít, zvlášť když jsem sníh v divadle ještě pořád neviděl a do toho pohádka. Teda jak tohle skončí, to nevím.
To jsou tedy mé souboje a moji vítězové. Můžete s nimi nesouhlasit, můžete se o ně hádat, ale není vám to nic platné. A časy jsou orientační, na přesné údaje se podívejte do televizního programu.Klíčová slova: televize

Přidat do del.icio.us, Linkuj.cz

[CNW:Counter]