Deníček ze Stoda
1. 2. 2006

Dobrý skutek hned po ránu

jf - 07:03 | permalink
Dnes jsem začal den úspěšně, hned po ránu jsem vykonal dobrý skutek. V autobusu mě oslovila vedle sedící dívka, jestli se vyznám v Plzni a jestli bych jí poradil, kde má vystoupit, aby se dostala do fakultní nemocnice. Poradil jsem jí CAN a trolejbusovou linku číslo 16. Ovšem ta nestaví před nádražím, ale o dva rohy dále. Úspěšně jsem ji navedl až na zastávku a teď si svůj dobrý skutek budu muset nadělat v práci. :-)
Už i v Plzni je Metro, tedy bezplatný deník Metro. Ale mě ho musí nosit kolegyně, protože kolportéry nikde nepotkávám. Vrtalo mě hlavou, proč žádný z nich nestojí před autobusovým nádražím, kde se kolem sedmé pohybuje dost velké množství lidí. Změna - dnes už ano, doufám, že to nebyla výjimka.
A ještě jednou Metro. S reklamní kampaní červených rukou jsem očekával, že dnešní metro bude mít jednu z nich přes celou titulní stránku. Nemýlil jsem se. Ale překvapily mě Hospodářské noviny, které vypadají stejně. A to jsem vždy považoval za seriózní noviny. Síla peněz je síla peněz.Klíčová slova: dobrý skutek noviny peníze

Přidat do del.icio.us, Linkuj.cz

[CNW:Counter]