Deníček ze Stoda
25. 4. 2006

Roomster na vlastní oči

jf - 19:16 | permalink
Jo, viděl jsem ho.
Dnes jsem opět vyrazil do Pardubic, odvážel jsem vysloužilý Digital Alpha server. Svého času stál milion a dnes? Jeho stáří symbolizuje už jen název: Firmu Digital koupil Compaq, který byl o něco později koupen HP.
A co cestou? Ráno na konci dálnice D11 směrem do Prahy (tedy naštěstí v opačném směru) hořící Favorit. A řeknu vám - nic moc pocit. Plameny z motoru tři metry vysoko, černý kouř. Naštěstí cestujícím se nic nestalo, běželi už o kus dál. Odpoledne tam zbyla už jenom černá skvrna na dálnici.
Na zpáteční cestě jsem viděl Roomster. Na živo a v akci. Při jízdě po dálnici jsem ve zpětném zrcátku viděl blížící se vůz a marně přemýšlel, jaká značka by to mohla být. A stejně tak jsem přemýšlel i když mě minul. Až za chvilku mi došlo, že když to má znak Škoda, bude to asi Roomster. Bohužel jsem si ho moc neprohlédl, řidič rozhodně maximální rychlost nedodržoval a zmizel stejně rychle, jako se objevil.
Mimochodem, není nějaké stěhování Italů? Na plzeňské dálnici mě přejíždělo devět aut s italskou značkou.Klíčová slova: požár roomster itálie

Přidat do del.icio.us, Linkuj.cz

[CNW:Counter]