Deníček ze Stoda
18. 7. 2006

Onanující cyklistka

jf - 18:56 | permalink
Šel jsem včera nakoupit a potkal jsem paní na kole, která si TAM pořád sahala. No dobře, TAM myslím do rozkroku. Jednou rukou řídila a druhou... Ale neustále. No to snad není možný, takhle na veřejnosti? Co to dělá? Ona snad fakt onanuje?
No asi ne, to jsem zjistil až za chvilku, když se pokoušela zatočit a jednou rukou to nezvládala. Ona totiž na sobě měla takovou tu zavinovací sukni. Nevím, jak se jí přesně říká, ale snad je jasné, co myslím. No a jak foukal vítr, sukně se rozvinovala. A proto si paní, která nechtěl ukázat, jaké spodní prádlo nosí, či nenosí (na rozdíl od jiných), onu neposlušnou sukni přidržovala. Ale skutečně to vypadalo jako sebeuspokojování. Mimochodem při tom zatáčení opět fouknul vítr a stabilita nestabilita, ruka řidítka pustila.
A když jsme u stability. Představte si babičku. Prostě starou paní. Špatně se jí chodí, proto jezdí na kole. A jízda odpovídá věku. Taková roztřesená, nejistá, nerovná. Ale babičce to promineme. A co udělá babička, když prší? Vytáhne deštník. Ale protože špatně chodí, jede na kole. Jistotě při jízdě to nedodá, při protivětru deštník působí jako brzdící padák, předjíždět takovou cyklistku je o .... ústa.
Zdá se vám to neuvěřitelné? Ještě jste takovou babičku nepotkali? Já několikrát, jednou dokonce chlapa a ten ještě navíc vezl na řidítkách tašku s nákupem. Skvělá kombinace.Klíčová slova: cyklisti

Přidat do del.icio.us, Linkuj.cz

[CNW:Counter]